Niepubliczne przedszkole MISIEK

Nowoczesny, odpowiednio wyposażony ośrodek, według najwyższych standardów zapewniający opiekę dzieciom w wieku 2 - 6 lat w komfortowych warunkach.

OVERVIEW

This domain przedszkole-misiek.pl presently has a traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have evaluated one page within the web page przedszkole-misiek.pl and found zero websites referring to przedszkole-misiek.pl.

PRZEDSZKOLE-MISIEK.PL RANKINGS

This domain przedszkole-misiek.pl is seeing varying amounts of traffic all round the year.
Traffic for przedszkole-misiek.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-misiek.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-misiek.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-MISIEK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-misiek.pl Mobile Screenshot of przedszkole-misiek.pl Tablet Screenshot of przedszkole-misiek.pl

PRZEDSZKOLE-MISIEK.PL HOST

I caught that the main page on przedszkole-misiek.pl took one thousand six hundred and twenty-nine milliseconds to stream. I could not detect a SSL certificate, so therefore our crawlers consider przedszkole-misiek.pl not secure.
62.212.65.74

I observed that przedszkole-misiek.pl is weilding the Apache server.

Niepubliczne przedszkole MISIEK

DESCRIPTION

CONTENT

This domain states the following, "Nowoczesny, odpowiednio wyposażony ośrodek, według najwyższych standardów zapewniający opiekę dzieciom od 5m-cy do 6 lat w komfortowych warunkach." Our analyzers analyzed that the web page said " Przedszkole przestronne o łącznej powierzchni użytkowej 450 m2, dostosowano do najwyższych wymogów budowlanych, sanitarnych i przeciwpożarowych." The Website also stated " Kadrę tworzy Zespół kreatywnych, wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego, pedagoga, psychologa, logopedy, dietetyka." The website's header had przedszkole as the most important search term. It was followed by niepubliczne przedszkole, prywatne przedszkole, and nowy sącz which isn't as highly ranked as przedszkole.

OTHER WEB PAGES

Przedszkole Montessori Pruszków

MATEMATYKA, JĘZYK, WYCHOWANIE KOSMICZNE. Najważniejszym okresem w życiu nie są lata studiowania na wyższej uczelni, ale te. Od narodzenia do sześciu lat. Jest to czas, kiedy formuje się. Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy słonecznych, pogodnych, bezpiecznych i roześmianych wakacji.

Przedszkole Montessori - Przedszkolak na diecie - Dla Dzieci na diecie

Gotuję z Mamą i Tatą. Przedszkole Montessori - dla dzieci na diecie - przedszkolak na diecie. Przedszkole Montessori - Przedszkolak na diecie - Dla Dzieci na diecie. Jubileusz 40-lecia Przedszkola Samorządowego Nr 36 w Białymstoku oraz nadanie imienia Marii Montessori. Pożegnanie starszaków w grupie V. Dzieci z grupy V przygotowują kanapki. Adam z grupy V wziął udział.

Przedszkole Nr 2 w Myszkowie

1 czerwca nasi kochani milusińscy obchodzą swoje wielkie święto. Z tej okazji panie przygotowały dla dzieci mnóstwo gier i zabaw korzystając z pięknej pogody bawiliśmy się na świeżym powietrzu.

Niepubliczne Przedszkola i Żłobek Artystyczno-Językowe Nasza Babcia

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress.